Digitální datové prostředí stavebních projektů

DIGITÁLNÍ DATOVÉ PROSTŘEDÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

Digitální datové prostředí stavebních projektů Datenpool

Digitální datová prostředí stavebních projektů jako například Datenpool jsou pro úspěšný projektový management nepostradatelná. Platforma Datenpool byla vyvinuta k řízení stavebních projektů a jejím úkolem je zajistit spolehlivou distribuci dokumentů a co nejefektivnější komunikaci. Základem této platformy je centrální server s přístupem na internet, který všem účastníkům zapojeným do procesu slouží jako platforma pro výměnu dokumentů a kontrolu plánů.

Ukázka mobilní aplikace Datenpool

Datenpool: snadně, bezpečně, efektivně.

Datenpool je jediná platforma na trhu, která v sobě kombinuje know-how získané v průběhu více než 40 let praxe a zkušeností ve stavebnictví spolu s nejnovějšími informačními technologiemi. Proto vám zajistí optimální podporu při profesionální implementaci vašich projektů.

Platforma Datenpool nabízí pestrou škálu funkcí na zajištění konzistentního projektového řízení, přičemž všechny tyto funkce vycházejí z dlouholetých zkušeností s managementem stavebních projektů. Hlavní přínosy platformy pro váš projekt:

  • Strukturovaná archivace
  • Inteligentní vyhledávání
  • Konfigurovatelné pracovní postupy
  • Konzistentní správa verzí
  • Efektivní komunikace
  • Kompletní dokumentace splňující legislativní požadavky

Aplikace Datenpool

Prostředí Datenpool je dostupné také jako funkční aplikace, díky které můžete přistupovat k projektovým datům ze svého smartphonu – jednoduše, kdykoli a odkudkoli. K dispozici jsou různé filtry, s jejichž pomocí snadno a rychle získáte přístup k potřebným dokumentům a plánům. Jednou ze speciálních funkcí nové aplikace Datenpool je kontrola a schvalování pracovních postupů. Samozřejmě nechybí ani funkce jako úprava zpráv a přidávání komentářů k dokumentům a plánům.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se digitální platformy Datenpool, neváhejte se na nás obrátit!

 

datenpool.at
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.