Digitální datové prostředí stavebních projektů

Digitální datové prostředí stavebních projektů Datenpool

Digitální datová prostředí stavebních projektů jako například Datenpool jsou pro úspěšný projektový management nepostradatelná. Platforma Datenpool byla vyvinuta k řízení stavebních projektů a jejím úkolem je zajistit spolehlivou distribuci dokumentů a co nejefektivnější komunikaci. Základem této platformy je centrální server s přístupem na internet, který všem účastníkům zapojeným do procesu slouží jako platforma pro výměnu dokumentů a kontrolu plánů.

Datenpool-App

Datenpool: snadně, bezpečně, efektivně.

Datenpool je jediná platforma na trhu, která v sobě kombinuje know-how získané v průběhu více než 40 let praxe a zkušeností ve stavebnictví spolu s nejnovějšími informačními technologiemi. Proto vám zajistí optimální podporu při profesionální implementaci vašich projektů.

Platforma Datenpool nabízí pestrou škálu funkcí na zajištění konzistentního projektového řízení, přičemž všechny tyto funkce vycházejí z dlouholetých zkušeností s managementem stavebních projektů. Hlavní přínosy platformy pro váš projekt:

  • Strukturovaná archivace
  • Inteligentní vyhledávání
  • Konfigurovatelné pracovní postupy
  • Konzistentní správa verzí
  • Efektivní komunikace
  • Kompletní dokumentace splňující legislativní požadavky

Aplikace Datenpool

Prostředí Datenpool je dostupné také jako funkční aplikace, díky které můžete přistupovat k projektovým datům ze svého smartphonu – jednoduše, kdykoli a odkudkoli. K dispozici jsou různé filtry, s jejichž pomocí snadno a rychle získáte přístup k potřebným dokumentům a plánům. Jednou ze speciálních funkcí nové aplikace Datenpool je kontrola a schvalování pracovních postupů. Samozřejmě nechybí ani funkce jako úprava zpráv a přidávání komentářů k dokumentům a plánům.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se digitální platformy Datenpool, obraťte se na našeho experta: Ing. Adama Chloupka

Ing. Adam Chloupek, project manager DELTA Group

Ing. Adam Chloupek
Projektový manager
telefon: +420 568 800 814
mail: chloupek@delta-cz.com

 

datenpool.at