Generální projektant

Kancěláře ve společnosti Ekom na Slovensku

Se společností DELTA v roli generálního projektanta si budete moci oddechnout

Coby generální projektant jsme vaším jediným kontaktem pro veškeré procesy plánování a projekce. Udržujeme správný kurz během celého projektu a zapojujeme do procesu plánování všechny potřebné specialisty, se kterými úzce spolupracujeme. Svěřte funkci generálního projektanta společnosti DELTA a získáte partnera, který se spolehlivě postará o celý projekt od architektury, statiky objektu, TZB až po kontrolu nákladů a termínů.

Získejte partnera, který přestavuje soudržný tým složený z prověřených expertů ze všech potřebných oborů, kteří s vámi budou jednat férově a otevřeně. Díky tomuto přístupu se zjednoduší komunikace a společně dosáhneme lepších výsledků za kratší dobu. To vám jako klientovi přinese celou řadu výhod – především budete mít jediného partnera, který se postará o kompletní plánování. Protože místo komplikované koordinace a řízení několika specializovaných projektantů budete komunikovat s jediným generálním projektantem, který se postará o vše potřebné a vy získáte více času na své podnikání.

Plánování v rámci generálního projektantu v DELTA

BIM pro perfektní (generální) projektování

Výměna veškerých informací, plánů, dokumentů, protokolů a dalších náležitostí probíhá digitálně prostřednictvím jediného zdroje – ideálně přes naši vlastní projektovou platformu Datenpool. Společnost DELTA je vaším kontaktním místem pro všechny záležitosti, od prvního kroku přes dokončení až po záruční servis. Jak to všechno zvládáme? Především díky datům z našeho modelu BIM (Building Information Modeling) dostupným v reálném čase.

Model BIM je v podstatě prostorové inteligentní digitální dvojče vaší budovy. Vzhledem k tomu, že informace se přenášejí a zpracovávají v reálném čase, toto digitální dvojče se neustále mění podle skutečné podoby budovy. V budoucnu se řada budov neobejde bez moderních senzorů a podobných technologií. Model BIM nám pomáhá se na tyto požadavky dobře připravit.

Staveniště BIM v tabletu

Společnost DELTA jako generální projektant je výhrou pro všechny

Generální projektování si vždy žádá týmovou práci: základem našeho úspěchu je naše pevná a stálá síť partnerů. Nejenže pracujeme se skutečnými profesionály z jednotlivých oborů, ale také myslíme o krok napřed – proto máme na palubě rovněž specialisty přes financování a udržitelnost.

Není náhodou, že vyhráváme soutěže zaměřené na architekturu a generální projektování. Staráme se o to, aby váš projekt byl co nejúspěšnější a mohl se stát modelovým příkladem. Díky maximální funkčnosti, estetickému designu a udržitelnému plánování váš projekt od společnosti DELTA vzbudí zaslouženou pozornost v celém odvětví a dočká se kladných ohlasů a uznání.

Zaměstnanci DELTA u