Odvětví

Zdravotnictví

I pro vás vytvoříme atraktivní zdravotnické zařízení – s využitím inovací, týmové spolupráce a zkušeností.

Zdravotnická zařízení jsou naší srdeční záležitostí

S námi máte pevnou půdu pod nohama – díky modernímu způsobu plánování s využitím BIM, který zajistí nejen hospodárný provoz, ale také předvídatelné náklady a časovou osu realizace výstavby celého projektu. Ve snaze vytvořit pro vás a vaše pacienty moderní a atraktivní zdravotnické zařízení se soustředíme na spolupráci založenou na partnerství, budoucnost a především na lidi, kteří jsou nejdůležitějším elementem ve zdravotnictví. Zatímco my se postaráme o plánování a výstavbu, vy se dál můžete plně soustředit na svou péči o zdraví pacientů. Je třeba v rámci vašeho projektu zajistit ochranu historických památek, vybudovat komplikované operační sály a vyhovět speciálním nárokům pacientů? Společnost DELTA vám poskytne prověřené technické know-how, které implementujeme s chirurgickou přesností.

Bild: Franziskusspital_Foto Lisa Rastl

Služby DELTA jsou spojením digitalizace s bohatými zkušenostmi

Vysoký počet referencí týkajících se jak nových staveb, tak přestaveb realizovaných v oblasti soukromého i veřejného sektoru je důkazem naší odbornosti a bezpečí vašich investic. Mezi naše zákazníky patří i některé církevní řády. Přesně totiž víme, jaké požadavky je třeba splnit – a to i v případě, že stavbu budou užívat různé skupiny lidí. Naši experti jsou často postaveni před velmi komplikované výzvy, mezi něž patří přestavba bez přerušení provozu. Jak by řekli zdravotníci, pracujeme bez celkové anestezie a staráme se o to, aby během rekonstrukce vše mohlo fungovat bez zásadních změn – samozřejmě při dodržení veškerých hygienických předpisů. Na našem seznamu úspěšně dokončených projektů a spokojených zákazníků najdete výzkumné laboratoře, sály s magnetickou rezonancí a projekty s vysokými nároky na komplexní IT.

Bild: Diakonissen Linz_Foto Erich Sinzinger-l

Projektová videa

Názory a hodnocení zákazníků

St. Josef KH Logo

Nemocnice sv. Josefa, Vídeň

Stavební realizací našeho projektu nastavujeme kurz pro nadcházející desetiletí. Koordinace vysoce specializovaných odborníků z oblasti zdravotnictví, kteří nemají zkušenosti s výstavbou, projektantů a stavebních pracovníků je velice obtížná. Když však máte projektovou kulturu založenou na partnerství, dokážete se bez konfliktů vypořádat i s nevyhnutelnými nedorozuměními a překonat neočekávané překážky – všichni zkrátka potáhnou za jeden provaz. Proto si velmi vážíme projektového managementu, který je naladěn na naši vlnu a dokáže se konstruktivně vypořádat s faktickými i mezilidskými výzvami. Společnost DELTA je pro nás tím pravým partnerem, který přesně takový přístup nabízí.

Františkánská nemocnice, Vídeň

Františkánská nemocnice, Vídeň

Kompetentní, všestranný a kooperativní tým je jedním z nedůležitějších předpokladů úspěšného projektu. Velmi nás těší, že díky společnosti DELTA právě takový tým již řadu let máme na naší straně.

Logo_BHS_Nemocnice Milosrdných sester, Ried

Nemocnice Milosrdných sester, Ried

Nová budova s trojúhelníkovým půdorysem je krásná na pohled a zásadním způsobem změnila celkový vzhled naší nemocnice. Pacienti i personál si pochvalují množství světla a příjemné prostředí na našem novém operačním sále i v budově pro ambulantní péči.

Diakonická klinika, Linz

Diakonická klinika, Linz

Společnost DELTA implementovala naše přání týkající se architektury a nasměrování projektu tím nejlepším možným způsobem. Spolehlivým a kompetentním managementem se postarala o to, že byly dodrženy termíny i náklady.