Architektura

Fasáda Erber Group

Když se architektura spojí s týmovou prací

Architektura od společnosti DELTA, to je ryzí vášeň. Během přípravy projektu přeneseme vaše přání na papír a dáme jasnou podobu vašim nápadům. Na konci celého procesu před sebou budete mít perfektní řešení, které společně vyladíme na míru vašim potřebám. Sdílení nápadů a komunikace s vámi jsou pro nás velmi důležité. Každý náš projekt je založen na partnerském přístupu a týmové spolupráci. Budeme vás doprovázet a podporovat vás ve všech fázích projektu – od studie proveditelnosti až po stavební dozor.

Týmové plánování v DELTA

Díky virtuální realitě, kterou během přípravy projektu využíváme, si můžete projít celou budovu a vše si „osahat“ pěkně zblízka již ve fázi plánování. Abychom maximalizovali transparentnost a efektivitu každého projektu, využíváme technologii BIM (Building Information Modeling), která je zárukou spolehlivé multidisciplinární spolupráce na digitální úrovni. Je pro nás nesmírně důležité, aby klient na konci projektu viděl svá přání a požadavky promítnuté do reality a aby byl s výsledkem v nejvyšší možné míře spokojen.

Architektura DELTA přináší inovace a efektivitu

Základem našich návrhů je přesvědčivý a nápaditý koncept založený na funkčnosti a moderním designu. Naše návrhy v sobě nesou řešení odpovídající požadavkům klienta. Přitom jsou přiměřené, originální a inovativní zároveň. Naši architekti pro vás připraví realistický návrh realizace vašeho projektu a ukážou vám, jak ji při zachování rozumné cenové a časové náročnosti můžeme společnými silami proměnit ve skutečnost.

Předpokladem úspěchu každého projektu je špičková soustavná spolupráce s klientem a koordinace všech zúčastněných stran. V cíli naší společné cesty pak stojí unikátní budova, která je designová, funkční, inovativní, udržitelná a která především splňuje specifické nároky vaší společnosti. Máme bohaté zkušenosti s řešením složitých a komplexních stavebních úkolů – jak na zelené louce, tak v husté zástavbě. K historickým budovám či stavbám na seznamu chráněných památek přistupujeme citlivě a s maximální péčí přesně tak, jak si to daná stavba žádá.

Architekturu umíme pojmout také od samého počátku v ekologickém duchu. Architektonickým trendem je příroda a zeleň prorůstající do interiéru budov a jejich okolí. Více na stránce Zelená architektura.

Zaměstnanec DELTA vytvářející projekt na tabletu
Prosklené kanceláře ve společnosti Ekom
Bytový dům Am Zwinger u řeky, Wels, Rakousko

Architektura na druhou

Architektura společnosti DELTA se vždy orientovala na partnerskou spolupráci. Kromě pestré škály úspěšných projektů realizovaných ve spolupráci s našimi partnery jsme v roce 2020 učinili další krok a spojili jsme své síly s jedním z našich partnerů z oblasti architektury: společností Architekt Podsedensek ZT GmbH. Tak došlo ke spojení dvou gigantů v oboru, kteří nyní tvoří společnost Delta Pods Architects ZT GmbH. Tímto spojením jsme umocnili naše bohaté know-how a dokážeme z jediného zdroje ještě lépe pokrýt celý proces výstavby od prvotního nápadu až po předání úspěšně dokončeného díla. Mistrně zvládneme projekty všech velikostí – od rekonstrukcí kanceláří a rozvoje urbanistické výstavby až po rozsáhlé projekty komplexů zdravotnických zařízení.

Více o tom, jak vzniká úspěch, když se setkají unikátní nápady, kompetentní lidé a naše projekty se dozvíte zde:

Delta Pods Architects