Management výběrového řízení

Nákupní centrum Ave Plaza

Management výběrového řízení

Jistota pro zadávání zakázek

Společnost DELTA vám ve všech oblastech pozemní výstavby zajistí veškerou podporu pro organizaci výběrových řízení na dodavatele stavby. Transparentní výběrová řízení, osvědčené postupy, analytické myšlení, promyšlené smluvní podklady a všechny služby v požadované kvalitě. To jsou základní rysy našeho procesu při tendrování a výběru vhodných zhotovitelů.

Ve společnosti DELTA vám rádi pomůžeme s organizací tendru na dodavatele stavby a převezmeme zodpovědnost za tuto oblast. Výběrové řízení a komunikace s realizačními firmami a zhotoviteli jsou totiž činnosti, kterými se zabýváme prakticky každý den. Forma, rozsah a úplnost zadávací dokumentace, pokyny pro zpracování nabídky a výběr vhodného dodavatele stavby jsou naší každodenní rutinou.

Nabízíme vám komplexní podporu od poradenství od optimální strategie zadávání přes návrh specifikací podkladů pro výběrové řízení, prověření nabídek, kritérií na posouzení vhodnosti uchazeče až po udělení zakázky zhotoviteli. Díky tomu budete mít jistotu, že jste si vybrali na základě transparentního výběrového řízení správného partnera pro realizační fázi svého stavebního projektu, postupovali jste dle osvědčených procesů a na nic důležitého nezapomněli.

 

Postupy výběru vhodného dodavatele stavby ve společnosti DELTA

Když delegujete odpovědnost za svůj stavební projekt na společnost DELTA, můžete se spolehnout na hladký průběh procesu výběrového řízení. Kompetentní zpracování všech náležitostí je u nás samozřejmostí. Obzvláště pro tuto oblast je typické, že potřebujete rozsáhlé know-how, bohaté zkušenosti a analytické myšlení pro hodnocení předložených nabídek.

Naši experti pracující dle standardizovaných metod garantují vysokou kvalitu a kompletní analýzu nabídek uchazečů tendru o udělení zakázky.


Vyjádření investora:

Ing. Peter Bancík, jednatel Zeppelin SK s.r.o. se k naší spolupráci v oblasti výběrového řízení pro nový provozní areál této společnosti vyjádřil takto:

„V naší spolupráci bych vyzdvihl zejména preciznost v práci s daty a analytické schopnosti týmu DELTA Group, které se výrazně podepsaly na výsledku organizace výběrového řízení. Díky profesionálnímu přístupu společnosti DELTA, detailnímu a analytickému řízení tendru se nám podařilo dosáhnout všechny naše finanční i kvalitativní cíle, které jsme si společně stanovili na začátku“.

 

Detaily tohoto projektu si můžete přečíst ZDE.

Výběr vhodného dodavatele stavby
Management výběrového řízení - podpis smlouvy