Odvětví

Nákupní a zábavní centra

Rozsáhlá síť znalostí, flexibilní implementace přání klientů a vysoká úroveň zabezpečení – to jsou záruky vašeho úspěchu při spolupráci se společností DELTA. A za tím si stojíme.

(Re)konstrukce bez komplikací se společností DELTA

Plánování a kontrola nové výstavby či rekonstrukce zábavních areálů, malých prodejen i velkých nákupních center se řídí přísnými harmonogramy – proto je úspěch zpravidla podmíněn značnou dávkou flexibility. Spolehlivou implementaci lze zajistit partnerským projektovým managementem a výjimečným nasazením. Naši experti na přestavby za provozu rychle reagují na dynamické změny a nové požadavky. Pokud mají zavedené obchodní prostory fungovat bez omezení prodeje, aniž by došlo ke ztrátě tržeb, je třeba vypracovat detailní a sofistikovaný harmonogram prací a provádět stavební práce v noci a o víkendech. Kromě řízení těchto činností se naši stavební manažeři starají také o komplexní monitorování nákladů týkajících se klienta, vlastníka i pronajímatele. To je zárukou hladké spolupráce a dodržení termínu otevření.

Pohled na přední stranu nákupního střediska Sud

Flexibilita jako výhoda

Je nezbytné kvůli ochraně památek nebo zachování otevírací doby prodejny pracovat nepravidelně a za ztížených podmínek? Může se stát, že bude nutné uspíšit termín dokončení oproti původnímu plánu? Ve společnosti DELTA máte toho správného partnera, který vyjde vstříc všem vašim požadavkům. Ani IT infrastruktura nepředstavuje žádný problém. Naši experti se postarají o dokonalou realizaci všech funkcí, zabezpečení a konektivity ve vaší budově.

Prosklená budova Ave Plaza

Projektová videa

Názory a hodnocení zákazníků

Logo Billa

Billa

Obchodní řetězec BILLA spolupracuje se společností DELTA již od roku 2012. Během této doby se společnost DELTA osvědčila jako spolehlivý partner, který dokáže efektivně řešit všechny problémy související s výstavbou a rekonstrukcí prodejen BILLA. Musíme vyzdvihnout soustavnou snahu společnosti DELTA o rozvoj a dokonalou realizaci, ochotu hledat odpovědi i na ty nejkomplikovanější otázky a v neposlední řadě její vyspělé metody a inovativní přístupy.

Logo H&M

H&M

Rádi bychom týmu společnosti DELTA poděkovali za skvělou profesionální spolupráci při modernizaci naší prodejny. Ani nutnost zachování provozu neměla žádné negativní dopady na kvalitu, rozpočet či termín dokončení. Tým společnosti DELTA rovněž velmi hbitě reagoval na neočekávané stavební komplikace a rychlé úpravy projektu.