BIM

Univerzitní budova BOKU projektovaná pomocí BIM

BIM se společností DELTA

S pomocí technologie BIM pro vás vytvoříme inteligentní 3D, 4D nebo 5D model budovy, který využijeme při dalším plánování. Na 3D modelu mohou společně pracovat všechny strany zapojené do projektu, což je zárukou optimální spolupráce s klientem. S pomocí technologie BIM pro vás vytvoříme inteligentní 3D, 4D nebo 5D model budovy, který využijeme při dalším plánování. Varianta 5D znamená, že základní 3D model budovy doplníme o komplexní informace týkající se finanční a časové náročnosti projektu. Díky těmto informacím bude rozhodování bezpečnější a transparentnější. Díky BIM získá váš projekt konkrétnější hmatatelnou podobu. Klienti si například s pomocí 3D brýlí pro virtuální realitu mohou celou budovu detailně projít ještě před položením základního kamene. To je skvělá příležitost identifikovat případné problémy, ale i potenciální příležitosti a rozhodnout se o dalším postupu.

Další informace jak plánovat stavební projekt v BIM a maximálně využít nástroje digitalizace ve svůj prospěch se dozvíte ZDE.

Zajímavý rozhovor na téma BIM v praxi naleznete zde: BIM a digitalizace – zkušenosti z praxe DELTA Česká republika

BIM znamená vyšší zisk

Projektová příprava budov za podpory BIM je ve společnosti DELTA standardem již několik let. Stavíme nemovitosti v hodnotě mnoha miliónů EUR. BIM pomáhá zachovat hodnotu budov v dlouhodobém horizontu a zvýšit jejich ziskovost během celého životního cyklu. Využití modelu BIM se v budoucnu stane nepostradatelnou samozřejmostí.

Pracovní nasazení BIM