Odvětví

Vzdělání a kultura

Inteligentní řešení pro naši budoucnost. Flexibilní vzdělávací prostory k vašim službám.

Vzdělávací instituce jsou investicí do naší budoucnosti

Vzdělávací zařízení musí plnit víc než jen požadavky současné doby. Proto již od samého začátku zohledňujeme veškeré faktory, které by mohly být nezbytné pro pozdější možnost rozšíření a adaptace vašeho objektu sloužícího pro vzdělávání. V případě vzdělávací instituce, fungující podle zásad trvalé udržitelnosti, je již od fáze plánování nutné brát ohled na inovativní, interaktivní a digitální výukové metody. Proto od prvního okamžiku přemýšlíme nad rozmanitými požadavky uživatelů a staráme se o to, abyste mohli přejít do plného provozu podle plánu. Ve společnosti DELTA najdete zkušeného partnera, který vždy bude stát na vaší straně a bude dohlížet na bezproblémový průběh celého procesu – včetně vyřizování schválení od jednotlivých zainteresovaných stran.

Vstupní prostory kampusu Ekonomické univerzity ve Vídni

IT & VR dle přání

Digitalizace již není v oblasti vzdělávání pouze teoretický pojem – už dávno byla zavedena do praxe a přinesla mnoho otázek, na které je nutné si odpovědět. Požadavky na domácní vzdělávání, e-learning a další podobné přístupy jsou na vzestupu. Společnost DELTA vám nabízí potřebnou infrastrukturu pro bezdrátovou počítačovou síť ve formě WLAN Hubs, spolupráci v cloudovém prostředí, které využijeme jako úložiště projektových dat a díky tomu společně plánujeme každý krok projektu spolu s vámi v 3D modelu BIM. Komplikací se nemusíte obávat ani v případě, že vznikne potřeba flexibilně a rychle upravit požadavky: zásluhou rozšířené reality „Augmented Reality“ a 3D brýlí si můžete celou moderní vzdělávací budovu projít ještě předtím, než bude položen základní kámen na staveništi a snadno definovat, co je třeba v procesu dalšího plánování a projekce ještě upravit.

Vědecký park Johannes Kepler University, budova 4 a 5, Linz, Rakousk

Projektová videa

Názory a hodnocení zákazníků

Logo ORF

ORF

Za celý projektový tým společnosti Media Location ORF bychom společnosti DELTA rádi poděkovali za dosavadní úspěšnou spolupráci. Během ní jsme se přesvědčili, že když máte kompetentního a zkušeného partnera, tak i velmi složitý projekt výstavby můžete zvládnout včas a v rámci rozpočtu – a to i za nepříznivých podmínek. Společnost DELTA vždy naslouchala našim obavám a proaktivně promítala naše požadavky do implementace. Ve společnosti DELTA se klade velký důraz na partnerskou spolupráci a ocenění všech lidí zapojených do projektu. Díky tomu se snáze nacházejí řešení i v obzvláště náročných fázích projektu a roste spolehlivost a důvěra v rámci týmu. Jsme rádi, že společnost DELTA máme na své straně. Je spolehlivá a aktivně nás podporuje.

Logo Fachhochschule Wiener Neustadt

FH Wr. Neustadt

Společnost DELTA svěřené projektové úkoly zvládla s rozvahou a vytrvalostí a vytvořila inovativní vzdělávací areál. Její přístup měl značně pozitivní vliv na týmovou kulturu. Společnost DELTA projekt řídila spolehlivě a flexibilně a správně určovala priority důležitých faktorů při každodenní práci celého týmu. Přitom se soustředila na partnerskou spolupráci a motivaci jednotlivců. Díky vysokému nasazení, profesionálnímu přístupu, odbornosti a skvělé týmové práci byl tento projekt i navzdory nepříznivým okolnostem zásluhou společnosti DELTA úspěšně dokončen.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.