Odvětví

Infrastruktura

Infrastruktura pro lidi a životní prostředí

V oblasti rozvoje společensky prospěšné infrastruktury společnost DELTA působí od roku 2015 – jedná se tak o jednu z našich nejmladších oblastí a angažují se zde odborníci z různých zemí. Během naší práce dohlížíme na pestrou škálu zařízení se společenským, ekonomickým a kulturním významem pro lidi a životní prostředí. V posledních letech se společnost DELTA začala věnovat další oblasti infrastruktury: renovaci a modernizaci zařízení na zajištění dodávek a úpravy vody pro města a venkovské oblasti. Abychom mohli dosáhnout co nejlepších výsledků, spolupracujeme s mezinárodními sponzory, organizacemi na podporu místního rozvoje i ministerstvy.

Dětské hřiště s prolézačkami

Komplexní zkušenosti společnosti DELTA pro váš projekt

V našem portfoliu najdete také zařízení pro péči o osoby s neuropsychiatrickým postižením, střední školu, knihovnu, azylový dům pro oběti domácího násilí, ubytovnu, školku, centrum pro sociální a psychologickou rehabilitaci dětí, nemocnice, projekty generální renovace vodovodního řádu a spoustu dalších projektů.

Při práci s našimi odborníky je udržitelnost standardem, nikoli luxusem. Náš tým vždy najde individuální a inovativní řešení, která splní vaše potřeby, jsou uživatelsky příjemná a nenáročná na realizaci a provoz. Když máte za partnera společnost DELTA, estetika a funkčnost jdou ruku v ruce.

Výstavba nového vodovodního potrubí

Názory a hodnocení zákazníků

Logo GIZ

GIZ

Rádi bychom společnosti DELTA poděkovali za úspěšnou spolupráci. Společnost DELTA dokázala, že je spolehlivým a profesionálním týmovým hráčem. Pomohli nám implementovat náš projekt s využitím inovací ze západu a současně v souladu s nejmodernějšími ukrajinskými a evropskými standardy.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.