Společnost

Příběh společnosti DELTA

Naše hodnoty

Partnerství, vize a rozmanitost – to jsou faktory, díky kterým se DELTA stala úspěšnou nadnárodní skupinou společností s pobočkami v Rakousku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Společnost DELTA za dobu své existence úspěšně dokončila celou řadu stavebních a realitních projektů v oblasti průmyslových a kancelářských budov, nákupních a zábavních center, kulturních a vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení, hotelů a wellness a v neposlední řadě také v oblasti infrastruktury.

Poskytujeme kompletní škálu služeb v oblasti výstavby. Jsme přední společností nejen v Rakousku, ale také v celé střední a východní Evropě. Těšíme se pověsti nadnárodního experta vyznačujícího se kreativním a inovativním myšlením a spolehlivého partnera, který do procesu vnáší neotřelé nápady.

Máme za sebou několik desítek let zkušeností, jsme průkopníkem ve své oblasti a naše práce je pro nás vášní. Máme bohaté odborné znalosti v oblasti architektury, v roli generálního projektanta, BIM, stavebního managementu, digitálního datového prostředí stavebních projektů a IT služeb. Stanovujeme mimořádně vysoké normy pro zajištění úspěchu nejen v současnosti, ale také v budoucnu. A navíc vytváříme skutečnou přidanou hodnotu pro lidi i životní prostředí.

Spolupráce probíhá vždy s úsměvem

Naším cílem je…
na základě našich zkušeností a dosavadních úspěchů vytvářet hodnotná místa pro život.

Naší vizí je…
vytvářet prostor pro nové podněty, budování pevných vztahů a tvorbu udržitelných hodnot.

Projektový management na staveništi

Naše hodnoty

Uznání

Respekt, důvěra a spolehlivost – to jsou spolu s otevřenou a uctivou komunikací hlavní hodnoty charakterizující naši kulturu. Dáváme si pozor na to, co říkáme, aktivně nasloucháme druhým, řešíme konflikty, spolupracujeme na nalezení řešení a ceníme si upřímné zpětné vazby.

Podnikatelské myšlení a udržitelnost

Všechny naše aktivity realizujeme s ohledem na dlouhodobou obchodní činnost naší společnosti. Vážíme si toho, co jsme vytvořili. Stavíme na našem dosavadním úspěchu a zkušenostech. Naším cílem je odpovědným způsobem utvářet budoucnost. Myslíme dopředu a promítáme předpokládané dopady našich činností do své práce.

Vzájemná podpora společného a rozvoj jednotlivců

Spolu se to lépe táhne. Jinými slovy: jako tým zvládneme společně více než jako jednotlivci.

  • Vážíme si minulosti, přítomnosti i budoucnosti.
  • Našimi základními pilíři jsou tradice, inovace a udržitelnost.
  • Navozujeme rovnováhu mezi lidmi, životním prostředím a náklady.
  • Spojujeme kreativitu, kvalitu a bezpečnost.
  • Podporujeme individuálnost, rozmanitost a spolupráci.
  • Spojíme, co jiní nespojí.
Podané ruce vyjadřující spolupráci se společností DELTA Group
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.