Společnost

Příběh společnosti DELTA

Partnerství, vize a rozmanitost – to jsou faktory, díky kterým se DELTA stala úspěšnou nadnárodní skupinou společností s pobočkami v Rakousku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Společnost DELTA za dobu své existence úspěšně dokončila celou řadu stavebních a realitních projektů v oblasti průmyslových a kancelářských budov, nákupních a zábavních center, kulturních a vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení, hotelů a wellness a v neposlední řadě také v oblasti infrastruktury.

Více informací

O společnosti DELTA

Ve společnosti DELTA nabízíme zákazníkům pestrou škálu služeb. Do každého projektu začleňujeme aspekty trvalé udržitelnosti.

Více informací
DELTA CEO

Lidé v DELTA

Kdo stojí za značkou DELTA? Neboť úspěch společnosti vždy závisí na jejích lidech!

Více informací

Společensky prospěšné podnikání

Společnost DELTA funguje jako poskytovatel komplexních služeb. V souladu s našimi stěžejními hodnotami chceme jako společnost DELTA vytvářet také sociální a environmentální hodnoty.

Více informací
Awards

Ocenění a certifikace

Kromě řady dalších uznání společnost DELTA získala ocenění Lower Austrian Timber Construction Prize 2018 za budovu IFA s laboratořemi a kancelářemi v Tullnu a ocenění KOOP Award za vysoce kooperativní management v rámci projektu „Smart Campus“.

Více informací