Společnost

Zaměstnanci DELTA na schůzce

Příběh společnosti DELTA Group

Partnerství, vize a rozmanitost – to jsou faktory, díky kterým se DELTA stala úspěšnou nadnárodní skupinou společností s pobočkami v Rakousku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Společnost DELTA za dobu své existence úspěšně dokončila celou řadu stavebních a realitních projektů v oblasti průmyslových a kancelářských budov, nákupních a zábavních center, kulturních a vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení, hotelů a wellness a v neposlední řadě také v oblasti infrastruktury.

Více informací
Přilba a zápisník DELTA

O společnosti DELTA

Ve společnosti DELTA nabízíme zákazníkům pestrou škálu služeb. Do každého projektu začleňujeme aspekty trvalé udržitelnosti.

Více informací
Generální ředitelé DELTA

Lidé v DELTA

Kdo stojí za značkou DELTA? Neboť úspěch společnosti vždy závisí na jejích lidech!

Více informací
Běh proti rakovině ve Vídni

Společensky prospěšné podnikání

Společnost DELTA funguje jako poskytovatel komplexních služeb. V souladu s našimi stěžejními hodnotami chceme jako společnost DELTA vytvářet také sociální a environmentální hodnoty.

Více informací
Cena OIKOS z roku 2018

Ocenění a certifikace

Kromě řady dalších uznání společnost DELTA získala ocenění Lower Austrian Timber Construction Prize 2018 za budovu IFA s laboratořemi a kancelářemi v Tullnu a ocenění KOOP Award za vysoce kooperativní management v rámci projektu „Smart Campus“.

Více informací