Odvětví

Průmyslové a kancelářské budovy

S námi máte úspěch zaručen – od první myšlenky až po finální provozuschopné administrativní či výrobní prostory, které budou ohleduplné a funkční pro lidi, stroje i životní prostředí.

Průmyslové a kancelářské budovy, ve kterých to žije

Společnost DELTA vám nabízí komplexní balík služeb pro vaši kancelářskou budovu, výrobu či distribuci a dokáže vám nabídnout i řešení spojující všechny tyto světy dohromady. Jedním z hlavních cílů našeho plánování je zohlednit všechny požadavky zákazníka: Budovy plánujeme tak, aby byly optimálně uzpůsobeny aktuálním i budoucím nárokům. Při tom se zaměřujeme nejen na optimalizaci nákladů na výstavbu, ale také nákladů na celý životní cyklus budovy. Naši experti, kteří se vyznají v digitálních technologiích i legislativě, vám budou pomáhat v průběhu celého projektu. Naše metody plánování a projekce funkční budovy a holistický přístup jsou zárukou vašeho úspěchu.

Průmyslová budova WITTE access technology, Ostrov nad Ohří

Nová pracovní prostředí a jejich dopady

Sdílená pracovní místa, stále častější kombinace pracovních a obytných prostor, coworkingové místnosti – všechny tyto vlivy nezadržitelně pronikají do nově vznikajících pracovních prostředí. Oproti minulým dobám, kdy byli lidé přesvědčeni, že ke zvýšení kreativity je nezbytné izolovat se od okolního světa, se dnes soustředíme na interakci s prostředím. Naši experti přes IT se starají o bezpečnou, interaktivní a digitalizovanou spolupráci, zatímco zkušení architekti dávají vzniknout esteticky příjemným a harmonickým kancelářím, ve kterých se zaměstnancům dobře pracuje a do kterých se těší.

Vnitřní prostory administrativní budovy SPACES

Síť DELTA pro Průmysl 4.0

Jestliže chcete vybudovat továrnu splňující specifikace Průmyslu 4.0, potřebujete nejen dobrého architekta a projektanta, ale také odborníky přes interní logistiku, robotiku a další oblasti. S naší sítí stratégů, výzkumníků a specialistů přes financování získáte perfektně řešenou budovu i perfektně promyšlené procesy. K dosažení optimálního výsledku nám dopomůže mezioborové BIM plánování, funkční IT a rozšířená realita.

Projektová videa

Názory a hodnocení zákazníků

BMW Logo - Referenz DELTA

BMW

Se zaujetím jsme sledovali, čeho byl tým společnosti DELTA schopen dosáhnout za tak krátkou dobu. Nové maloobchodní a importní centrum přesvědčuje svým mistrným zpracováním a smyslem pro detail. Při realizaci byly použity vysoce kvalitní a profesionálně zpracované materiály. Jedná se o velmi úspěšný projekt – od fáze plánování až po dokončení –, který byl završen působivým slavnostním otevřením. Gratulujeme týmu společnosti DELTA a AWT Bavaria!

voestalpine Logo - Referenz DELTA

voestalpine

Společnost DELTA se postarala o to, aby všechny projekty byly provedeny profesionálně a v rámci stanoveného termínu i rozpočtu.

Logo MANN+HUMMEL

Mann+Hummel

Se společností DELTA spolupracujeme nejen v Rusku, ale úspěšně jsme dokončili také projekt „na zelené louce“ v České republice. Typickým rysem naší spolupráce je vzájemný respekt a osobní důvěra. Ve společnosti DELTA jsme našli spolehlivého partnera, který se nebojí odpovědnosti, nezalekne se jakéhokoli úkolu a je na staveništi naším spolehlivým zástupcem.