IT služby

DELTA Netconsult_Softwareentwicklung_Foto Matthias Witzany-1140

IT služby

Komplexní plánování IT projektů

Pro efektivní a bezpečné IT je zapotřebí komplexní zvážení požadavků a IT strategie projektu. Jaké nástroje a služby se mají v budoucnosti používat? Hodí se pro Váš projekt lépe cloud, hybridní cloud, vlastní cloud nebo vlastní datové centrum? Vypracujeme společně odpovědi na všechny Vaše otázky a postaráme se o perfektní zpracování Vašeho IT-projektu.

DELTA Netconsult_Videokonferenz_Foto Matthias Witzany-1110

Plánování pracoviště a New Workspace

Pracovní svět se mění a je stále flexibilnější, mobilnější a čilejší. Proto platí, že je nutné nahlížet na pracoviště z pohledu odlišné a všestranné infrastruktury IT. Podle toho, zda jsou ve Vaší kanceláři pevná nebo mobilní pracoviště, modely shared desk nebo dokonce různá pracovní zařízení, jsou dané i různé požadavky na infrastrukturu IT. Mění se výrazně i možnosti telefonní komunikace a nabízí digitální možnosti od VoIP nebo softphone až po aplikace na mobilním telefonu. Zprovozníme pro Vás i systémy pro virtuální telefonní systémy, tablety, formy rezervace konferenčních místností a mnoho dalšího.

Technika pro konferenční místnosti

Chcete ve svojí kanceláři nainstalovat nový systém pro videokonference, rezervaci konferenčních místností nebo jinou speciální prezentační techniku? Naši odborníci se o to postarají. Pomůžeme Vám implementovat i digitální flipchart a vše, co je v oblasti projekce a flat-screen technicky možné.

Nastavení WiFi a plánování bezdrátových sítí

V oblasti sítí nabízíme kompletní portfolio, od plánování, instalace, servisu, až po provoz aktivních síťových komponent (síťové přepínače a routery). K tomu se postaráme o měření ve stávajících budovách a určíme, kde musejí být v daném objektu umístěny přístupové body. Zajistíme pro Vás také celkový management nastavení digitalizace.

DELTA Netconsult_Storage und Backup_Foto Matthias Witzany-460

Udržitelná řešení serverových místností

Serverová místnost v objektu musí být dobře promyšlená – jaké místo pro ni v mém objektu zvolím a jak mohu smysluplně využít odpadní teplo – například k ohřevu teplé vody? K udržitelnému a energeticky efektivnímu serverovému systému patří i plánování elektrických rozvodů, UPS, klimatizace a monitoring přístupů s video integrací.

Profesionální stěhování IT technologií

Při stěhování je nutné přestěhovat do nové kanceláře i Vaše IT pracoviště a server. Postaráme se o citlivé přestěhování těchto komponent a bezpečně dopravíme Vaši serverovnu, síťové IT přepínače a rozvaděče, IT pracoviště a jednotlivé přístupové body do nového objektu tak, aby fungovaly.

IP Monitorování pomocí videokamer a biometrie

Nainstalujeme Vám spolehlivý monitorovací systém – jak v objektu, tak i ve venkovních prostorách. V tomto balíku je pro Vás samozřejmě obsažen i soulad s požadavky na ochranu dat.

Zapůjčení firewalls/switches

Potřebujete dočasné řešení pro stěhování nebo určitou fázi výstavby? Dáme Vám je k dispozici a postaráme se o zpracování.

Připojení na internet

Stabilní připojení na internet vyžaduje prověření: provedeme pro Vás kontrolu, jací poskytovatelé jsou k dispozici a najdeme nejlepší cenu. Ať už se jedná o dočasné nebo dlouhodobé řešení, přes DSL/3G/LTE nebo optické vlákno – naši odborníci splní Vaše přání.

netconsult
DELTA Netconsult_IT Leistsungen_Foto Matthias Witzany-460
DELTA Netconsult_Projektmanagement_Foto Matthias Witzany-1110
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.