News

Rezidenční bydlení v MARINA TOWER: Vysoko, blízko a rozmanitě zároveň

MARINA TOWER ve Vídni byla úspěšně předána letos v únoru. Ve 140 metrů vysoké věži se nachází 511 bytů a dalších ploch pro různé využití. Projekt se vyznačuje výškou obytného domu, kvalitou vybavení a koordinací speciálních požadavků pro majitele nového bydlení.

V roce 2018 byly zahájeny stavební práce na v současnosti nejvyšší obytné věži ve Vídni, kterou zadala BUWOG & IES Immobilien. DELTA Group byla poslední 4 roky zodpovědná za technický dozor investora a koordinovala proces zpracování speciálních požadavků pro vlastníky nových bytů. To zahrnovalo mnoho detailní práce, jako jsou konkrétní požadavky na nové vybavení bytů a mnoho dalšího.

Obytná věž nabízí více než 500 bytů na 41 podlažích
V novém rezidenčním domě MARINA TOWER je přes 500 bytů na 41 podlažích, fitness centrum, školka, supermarket a další komerční prostory.

Většina bytů je již obsazena. Ostatní byty nabízejí širokou škálu velikostí od cca 40 do cca 300 m². MARINA TOWER se rozprostírá od ulice Handelskai až k Dunajskému kanálu a poskytuje tak obyvatelům nejen skvělý výhled a příjemnou atmosféru, ale může být využívána i veřejností.

Realizace speciálních požadavků a přání komerčních nájemců byla řízena společností DELTA Group a musela být integrována do těsného harmonogramu stavebního procesu. Pandemická situace na staveništi a její dopady na všechny zúčastněné byly v rozsáhlém projektu výzvou, ale bylo možné ji překonat dobrým časovým řízením.

Další naše zajímavé projekty z oblasti bytové výstavby si můžete prohlédnout ZDE. Co vše zahrnuje náš komplexní přístup k bytové a rezidenční výstavbě si můžete přečíst ZDE.

MARINA TOWER
Lobby MARINA TOWER

nejnovější příspěvky

MARINA TOWER

25. října 2022

Rezidenční bydlení v MARINA TOWER: Vysoko, blízko a rozmanitě zároveň

MARINA TOWER ve Vídni byla úspěšně předána letos v únoru. Ve 140 metrů vysoké věži se nachází 511 bytů a dalších ploch pro různé využití. Projekt se vyznačuje výškou obytného domu, kvalitou vybavení a koordinací speciálních požadavků pro majitele nového bydlení....

Mehr

12. října 2022

BIM ve fázi správy budovy: 4. díl našeho podcastu BIM JAKO FENOMÉN

BIM a jeho vazby na Facility Management. V čem jsou integrovaná data z BIM modelu investorovi přínosem? Je to téma, které je skutečně zatím na počátku objevování přínosů a možností? Jaký je vztah mezi softwary Facility Managementu a BIM? Kdy je třeba v BIM projektování myslet na požadavky Facility Managementu? ...

Mehr

03. října 2022

Celosvětově proslulé stroje Caterpillar jsou klientům zase o kousek blíž

Komfortní, funkční, designově přitažlivé. To jsou přívlastky pro nový provozní areál společnosti Zeppelin SK. Tím však unikátní charakteristika tohoto průmyslového areálu nekončí, toto centrum se může také pochlubit prvenstvím v oblasti CO2 neutrality a rovněž naprostou energetickou samostatností. Celý areál navíc ctí zásady firemního designu celosvětově proslulého výrobce stavebních strojů Zeppelin. ...

Mehr