News

Rezidenční bydlení v MARINA TOWER: Vysoko, blízko a rozmanitě zároveň

MARINA TOWER ve Vídni byla úspěšně předána letos v únoru. Ve 140 metrů vysoké věži se nachází 511 bytů a dalších ploch pro různé využití. Projekt se vyznačuje výškou obytného domu, kvalitou vybavení a koordinací speciálních požadavků pro majitele nového bydlení.

V roce 2018 byly zahájeny stavební práce na v současnosti nejvyšší obytné věži ve Vídni, kterou zadala BUWOG & IES Immobilien. DELTA Group byla poslední 4 roky zodpovědná za technický dozor investora a koordinovala proces zpracování speciálních požadavků pro vlastníky nových bytů. To zahrnovalo mnoho detailní práce, jako jsou konkrétní požadavky na nové vybavení bytů a mnoho dalšího.

Obytná věž nabízí více než 500 bytů na 41 podlažích
V novém rezidenčním domě MARINA TOWER je přes 500 bytů na 41 podlažích, fitness centrum, školka, supermarket a další komerční prostory.

Většina bytů je již obsazena. Ostatní byty nabízejí širokou škálu velikostí od cca 40 do cca 300 m². MARINA TOWER se rozprostírá od ulice Handelskai až k Dunajskému kanálu a poskytuje tak obyvatelům nejen skvělý výhled a příjemnou atmosféru, ale může být využívána i veřejností.

Realizace speciálních požadavků a přání komerčních nájemců byla řízena společností DELTA Group a musela být integrována do těsného harmonogramu stavebního procesu. Pandemická situace na staveništi a její dopady na všechny zúčastněné byly v rozsáhlém projektu výzvou, ale bylo možné ji překonat dobrým časovým řízením.

Další naše zajímavé projekty z oblasti bytové výstavby si můžete prohlédnout ZDE. Co vše zahrnuje náš komplexní přístup k bytové a rezidenční výstavbě si můžete přečíst ZDE.

MARINA TOWER
Lobby MARINA TOWER

nejnovější příspěvky

27. listopadu 2023

Vltavská filharmonie: Projektové řízení nejvýznamnější kulturní stavby v ČR

O novém hudebním komplexu se intenzivně mluví již více než rok. Po třináctiměsíčním výběrovém řízení podepsala pražská metropole smlouvu s konsorciem firem DELTA-JEG-FEM na proces projektového řízení a celkové koordinace stavebního projektu. Vltavská filharmonie se v Praze Holešovicích začne stavět přibližně za pět let....

Mehr
Delta Pods Architects Management

24. října 2023

Delta Pods Architects – nová architektonická značka v DELTA Group

...

Mehr

12. října 2023

Estav.tv: Stavební trh není jednoduchá disciplína

Díky pozvání do digitální televize estav.tv jsme měli možnost si s Ing. Dagmar Kopačkovou povídat o českém stavebnictví, o aktuálních trendech a inovacích při přípravě a realizaci stavebních projektů. Zároveň je tento rozhovor malým ohlédnutím za třicetiletým působením DELTA Group ČR/ Delta Projektconsult v České republice....

Mehr