News

Klaus Ransmayr: Vítáme posilu v architektonickém týmu DELTA Group

Mezinárodní růst v rámci skupiny DELTA: Klaus Ransmayr se od podzimu letošního roku stává Chief Design Officer v DELTA PODS Architects ve Vídni. Ve své roli bude tento zkušený architekt, který získal vzdělání na mezinárodní úrovni, podporovat architektonický dialog v našem týmu a spojovat výjimečné architektonické koncepty s vysokou kvalitou stavebně technického provedení skupiny DELTA.

Již od září 2022 je Chief Design Officer ve společnosti DELTA PODS Architects, Klaus Ransmayr, zodpovědný za přípravu projektů ve fázi studie a navazujícího technického řešení koncepcí našich stavebních projektů. Působí jako klíčová osoba pro budoucí rozvoj podnikání a akvizice v oblasti architektury DELTA. Zaměřuje se především na počáteční fáze návrhu, architektonické soutěže a studie proveditelnosti, jakož i na zvyšování celkové kvality návrhu projektů.

Sám Klaus o nás říká: „Skupina DELTA je pro mě velmi přitažlivá, protože je otevřená novým věcem a nabízí prostor pro vize. Vaše kompetence v oblasti realizace stavebních projektů jsou neuvěřitelně silné. Ve spojení s vysokou kvalitou architektury můžeme budoucí projekty pokrýt ještě komplexněji,“ komentuje své vize tento náš nový kolega.

Wolfgang Kradischnig, spolumajitel a jednatel skupiny DELTA, má radost z nové posily v oblasti architektury, kterou DELTA nabízí: „Jsme potěšeni mezinárodním růstem v oblasti architektury vstupem Klause Ransmayra. Jeho rozmanité know-how významně přispěje k dalšímu rozvoji práce našich architektů, kteří jménem DELTA pracují již více než 45 let.“

Portrait_Klaus Ransmayr

Díky svému mezinárodnímu zázemí získal Klaus Ransmayr zkušenosti v Německu, na Blízkém východě a v Číně. Svým know-how v oblasti široké škály typologií budov ve všech fázích plánování přispěje k projektům v Rakousku, Německu, České republice, na Slovensku, ale i k projektům revitalizace na Ukrajině.

Klaus Ransmayr vystudoval architekturu na Technické univerzitě ve Vídni a v roce 2005 získal titul Master of Architectural Design na Kolumbijské univerzitě v New Yorku. Pracoval pro renomované architektonické kanceláře, jako je Coop Himmelb(l)au ve Vídni a Asymptote Architecture v New Yorku. V letech 2010 až 2022 byl Klaus Ransmayr partnerem a ředitelem architektonické kanceláře Henn v Berlíně, kde vedl ateliér designu.

Má rozsáhlé technické a obchodní znalosti a schopnost vést projektové týmy celým procesem architektonické studie. Během své kariéry architekta vyhrál Klaus Ransmayr řadu architektonických soutěží a byl zodpovědný za různé oceněné projekty.

nejnovější příspěvky

07. února 2024

DELTA Group je certifikována jako „zaměstnavatel přátelský k rodině“

Doris Gardavsky a Reka Tanczos převzaly jménem celého týmu pečujícího o lidský potenciál a firemní kulturu celé skupiny DELTA ocenění „Zaměstnavatel přátelský rodině 2023/24“ – „Family-friendly employer 2023/24 award“....

Mehr

17. ledna 2024

Místo továrny na zpracování tabáku – továrna na nápady a kulturní hotspot

V letech 2015–2020 se DELTA Group stala součástí projektu obnovy a rekonstrukce brownfieldu: bývalé továrny na zpracování tabáku v rakouském Linci. Svým projektovým managementem, celkovou koordinací a propojením městské samosprávy se světem stavebnictví jsme dosáhli skvělého výsledku: bývalá tabačka Tabakfabrik Linz je dnes novým kulturním centrem plným nápadů a kreativity....

Mehr

27. listopadu 2023

Vltavská filharmonie: Projektové řízení nejvýznamnější kulturní stavby v ČR

O novém hudebním komplexu se intenzivně mluví již více než rok. Po třináctiměsíčním výběrovém řízení podepsala pražská metropole smlouvu s konsorciem firem DELTA-JEG-FEM na proces projektového řízení a celkové koordinace stavebního projektu. Vltavská filharmonie se v Praze Holešovicích začne stavět přibližně za pět let....

Mehr