News

Klaus Ransmayr: Vítáme posilu v architektonickém týmu DELTA Group

Mezinárodní růst v rámci skupiny DELTA: Klaus Ransmayr se od podzimu letošního roku stává Chief Design Officer v DELTA PODS Architects ve Vídni. Ve své roli bude tento zkušený architekt, který získal vzdělání na mezinárodní úrovni, podporovat architektonický dialog v našem týmu a spojovat výjimečné architektonické koncepty s vysokou kvalitou stavebně technického provedení skupiny DELTA.

Již od září 2022 je Chief Design Officer ve společnosti DELTA PODS Architects, Klaus Ransmayr, zodpovědný za přípravu projektů ve fázi studie a navazujícího technického řešení koncepcí našich stavebních projektů. Působí jako klíčová osoba pro budoucí rozvoj podnikání a akvizice v oblasti architektury DELTA. Zaměřuje se především na počáteční fáze návrhu, architektonické soutěže a studie proveditelnosti, jakož i na zvyšování celkové kvality návrhu projektů.

Sám Klaus o nás říká: „Skupina DELTA je pro mě velmi přitažlivá, protože je otevřená novým věcem a nabízí prostor pro vize. Vaše kompetence v oblasti realizace stavebních projektů jsou neuvěřitelně silné. Ve spojení s vysokou kvalitou architektury můžeme budoucí projekty pokrýt ještě komplexněji,“ komentuje své vize tento náš nový kolega.

Wolfgang Kradischnig, spolumajitel a jednatel skupiny DELTA, má radost z nové posily v oblasti architektury, kterou DELTA nabízí: „Jsme potěšeni mezinárodním růstem v oblasti architektury vstupem Klause Ransmayra. Jeho rozmanité know-how významně přispěje k dalšímu rozvoji práce našich architektů, kteří jménem DELTA pracují již více než 45 let.“

Portrait_Klaus Ransmayr

Díky svému mezinárodnímu zázemí získal Klaus Ransmayr zkušenosti v Německu, na Blízkém východě a v Číně. Svým know-how v oblasti široké škály typologií budov ve všech fázích plánování přispěje k projektům v Rakousku, Německu, České republice, na Slovensku, ale i k projektům revitalizace na Ukrajině.

Klaus Ransmayr vystudoval architekturu na Technické univerzitě ve Vídni a v roce 2005 získal titul Master of Architectural Design na Kolumbijské univerzitě v New Yorku. Pracoval pro renomované architektonické kanceláře, jako je Coop Himmelb(l)au ve Vídni a Asymptote Architecture v New Yorku. V letech 2010 až 2022 byl Klaus Ransmayr partnerem a ředitelem architektonické kanceláře Henn v Berlíně, kde vedl ateliér designu.

Má rozsáhlé technické a obchodní znalosti a schopnost vést projektové týmy celým procesem architektonické studie. Během své kariéry architekta vyhrál Klaus Ransmayr řadu architektonických soutěží a byl zodpovědný za různé oceněné projekty.

nejnovější příspěvky

TECTI Headquarter Wels Eingangsbereich

02. června 2023

Nová centrála TECTI – krizové řízení projektů s LEAN managementem v praxi

Nové sídlo pro TECTI Group ve Welsu je ukázkovým příkladem úspěšného projektového řízení ze strany kompletního dodavatele teambau. Navzdory současným komplikacím s dodávkami zajistilo využití LEAN managementu záruku termínu a garanci nákladů v dalším úspěšném projektu společnosti teambau. Včasné a přímé zapojení všech partnerů již od prvotní fáze plánování hrálo ústřední roli při optimalizaci budovy a naplnění cílů klienta....

Mehr

17. května 2023

INGOB ZT GmbH bude pokračovat v duálním řízení společně s DELTA Group

Po nečekané smrti zakladatele a jednatele společnosti INGOB Andrease Gobieta bylo nyní jmenováno nové vedení této významné stavební firmy v sousedním Rakousku. Helga Juri, dlouholetá zaměstnankyně INGOB, a spolumajitel a jednatel společnosti DELTA Group Wolfgang Kradischnig, se nyní dělí o manažerské úkoly. Jen před několika týdny vstoupila skupina DELTA v rámci postupné fúze do společnosti INGOB ZT GmbH....

Mehr

09. května 2023

E-book pro investory: Realizace stavebního projektu krok za krokem

Výstavba je maximálně komplexním záměrem a díky tomuto e-booku skupina firem DELTA s 47letou praxí v oboru, zprostředkovává srozumitelnou řečí základní vědomosti o výstavbě, které jsou pro úspěch stavebního projektu a jeho provozování rozhodující. Komplexně pojatá publikace na pouhých 37 stranách shrnuje vše důležité o plánování, projekci a realizaci budov....

Mehr