News

DOCK IN FIVE: fáze hrubé stavby dokončena, pokračujeme dál

DELTA Group ČR_DSC_3573_small

Administrativní budovy DOCK IN, nacházející se přímo na metru B Palmovka, zahrnují celkem pět kancelářských budov s celkovou plochou 85 000 m². Naší koordinaci a kompletnímu řízení stavebního projektu je podřízena realizace již páté z nich, DOCK IN FIVE, která postupně roste pod naším velením.

Náš projektový management a celkové vedení stavebního projektu se u developera této budovy společnosti Crestyl osvědčil již na administrativní budově DOCK IN FOUR. Díky této dobré zkušenosti nyní ve spolupráci pokračujeme.

„Aktivní fyzická výstavba byla zahájena v září 2020. Jsem rád, že nyní po roce jsme dokončili hrubou stavbu této deseti patrové kancelářské budovy i přes komplikovanou aktuální situaci stavební výroby, co se týče jak cen vstupních surovin, tak i nedostatku lidských zdrojů. Jsem pyšný, že se nám i přes tato úskalí daří dodržet smluvní termíny realizace,“ komentuje projekt této budovy náš hlavní manažer projektů DOCK IN, Josef Prokeš.

Co bude následovat? „Nyní aktivně pracujeme na opláštění objektu a v plném proudu již běží i vnitřní instalace – elektroinstalace, topení, chlazení, rozvody vody, vyzdívky atd. Věříme, že i tuto fázi projektu dokončíme pod naším vedením ve stanovených kolaudačních termínech, jež jsou stanoveny na duben a červen 2022“.

Tato nová administrativní budova nabídne novým nájemcům celkově cirka 22 000 m² užitné plochy. I tato budova, stejně jako DOCK IN FOUR, poskytne nájemcům příjemné venkovní terasy pro relax a odpočinek během pobytu v kancelářích a rovněž usiluje o enviromentální certifikaci LEED GOLD.

„Což je pro nás opět závazek klást maximální možný důraz na kvalitu a provedení stavebních prací. S tím nám významně pomáhá jak naše vlastní platforma pro digitální řízení stavebních projektů Datenpool, tak i online softwarový nástroj PlanRadar“, uzavírá informace k aktuálnímu stavu projektu kancelářské budovy DOCK IN FIVE Erik Štefanovič, jednatel DELTA Group ČR.

Detaily k projektu DOCK IN FIVE naleznete v našich referencích, sekce Naše projekty.

DELTA Group ČR_DSC_3663_small

nejnovější příspěvky

Ammonit_Ebelsberg_architektura-DELTA-Group-featured

16. listopadu 2021

Vyhráli jsme v architektonické soutěži: krytý bazén ve tvaru amonitu

Město Linec plánuje realizaci přístavby a rekonstrukce krytého bazénu v městské části Ebelsberg. DELTA Group patřila mezi oslovené architektonické kanceláře, aby zpracovala architektonický koncept tohoto volnočasového projektu a uspěla! Krytý bazén v tomto areálu doplňuje také saunová oáza a kluziště....

Mehr
DELTA Group ČR_DSC_3573_small

09. listopadu 2021

DOCK IN FIVE: fáze hrubé stavby dokončena, pokračujeme dál

Administrativní budovy DOCK IN, nacházející se přímo na metru B Palmovka, zahrnují celkem pět kancelářských budov s celkovou plochou 85 000 m². Naší koordinaci a kompletnímu řízení stavebního projektu je podřízena realizace již páté z nich, DOCK IN FIVE, která postupně roste pod naším velením....

Mehr

02. listopadu 2021

Ocenění pro budovu DOCK IN FOUR

Kancelářská budova DOCK IN FOUR dostala významné ocenění za přínos v rozvoji architektury. Srdečně gratulujeme našemu investorovi, developerské společnosti Crestyl, jež v minulých dnech získala první místo v soutěži HOF AWARDS (Hall of Fame Awards) v kategorii Best of the Best Architectural Development za administrativní budovu DOCK IN FOUR....

Mehr