News

Ocenění pro budovu DOCK IN FOUR

Kancelářská budova DOCK IN FOUR dostala významné ocenění za přínos v rozvoji architektury. Srdečně gratulujeme našemu investorovi, developerské společnosti Crestyl, jež v minulých dnech získala první místo v soutěži HOF AWARDS (Hall of Fame Awards) v kategorii Best of the Best Architectural Development za administrativní budovu DOCK IN FOUR.

Jsme rádi, že svůj podíl na kvalitní realizaci díla máme i my, díky poctivému přístupu k řízení a koordinaci celého projektu této desetipatrové kancelářské budovy. Jen připomeňme, že pro tuto budovu to není první ocenění. Získala také enviromentální certifikaci LEED GOLD, jež rovněž svědčí o vysokém standardu kvality této administrativní budovy.

Inteligentní management dat projektu

K dosažení vysoké kvality stavebních prací, a také efektivity v řízení a koordinaci budovy rovněž významně přispěly digitální nástroje, které celý projektový management a komunikaci na projektu zjednodušují. Řeč je o digitální platformě Datenpool, kterou jsme vyvinuli k řízení stavebních projektů, a jejímž úkolem je zajistit spolehlivou distribuci dokumentů a aktuálních dat včetně co nejefektivnější komunikace celého projektového týmu. Za zmínku rozhodně stojí také nasazení softwaru PlanRadar, jež rovněž přispěl k řízení a managementu kvality provádění prací.

Pro ty z vás, kteří si chtějí tuto budovu prohlédnout komplexně z ptačí perspektivy, doporučujeme shlédnout následující video.

Technické detaily a další informace o projektu si můžete přečíst ZDE.

Pevně doufáme, že nástupce vyznamenané budovy, DOCK IN FIVE, jejíž projektové řízení a výstavba rovněž probíhá pod naší taktovkou, bude aspirovat na některé z ocenění v příštím ročníku této soutěže. Společnosti Crestyl znovu srdečně gratulujeme k tomuto úspěchu, který oni sami nazývají Oskar za architekturu.

Závěrem snad jen doplňující informace, že se jednalo o 6. ročník této soutěže, který se konal souběžně s konferencí CEDEM Real Estate, a ve které soupeřily vítězné projekty a společnosti z celé střední a východní Evropy. Náročným úkolem této soutěže bylo určit, kdo jsou skutečně ti nejlepší z nejlepších. Letošní ročník zahrnoval stavební projekty z České republiky, Maďarska, Polska, Rumunska, Srbska a Slovenska.

nejnovější příspěvky

Ammonit_Ebelsberg_architektura-DELTA-Group-featured

16. listopadu 2021

Vyhráli jsme v architektonické soutěži: krytý bazén ve tvaru amonitu

Město Linec plánuje realizaci přístavby a rekonstrukce krytého bazénu v městské části Ebelsberg. DELTA Group patřila mezi oslovené architektonické kanceláře, aby zpracovala architektonický koncept tohoto volnočasového projektu a uspěla! Krytý bazén v tomto areálu doplňuje také saunová oáza a kluziště....

Mehr
DELTA Group ČR_DSC_3573_small

09. listopadu 2021

DOCK IN FIVE: fáze hrubé stavby dokončena, pokračujeme dál

Administrativní budovy DOCK IN, nacházející se přímo na metru B Palmovka, zahrnují celkem pět kancelářských budov s celkovou plochou 85 000 m². Naší koordinaci a kompletnímu řízení stavebního projektu je podřízena realizace již páté z nich, DOCK IN FIVE, která postupně roste pod naším velením....

Mehr

02. listopadu 2021

Ocenění pro budovu DOCK IN FOUR

Kancelářská budova DOCK IN FOUR dostala významné ocenění za přínos v rozvoji architektury. Srdečně gratulujeme našemu investorovi, developerské společnosti Crestyl, jež v minulých dnech získala první místo v soutěži HOF AWARDS (Hall of Fame Awards) v kategorii Best of the Best Architectural Development za administrativní budovu DOCK IN FOUR....

Mehr