News

Crestyl se znovu rozhodl pro naše projektové řízení stavby: tentokrát pro kanceláře Hagibor v Praze Strašnicích

Navazujeme na úspěšnou spolupráci bytových domů ALFA a BETA v oblasti projektu Hagibor, které se nyní nacházejí v procesu rušné výstavby. Ta se dle harmonogramu prací blíží v květnu pomalu, ale jistě ke kolaudaci. Díky vzájemné důvěře a dobré spolupráci s investorem se nám otevírá cesta k pokračování spolupráce v oblasti koordinace a řízení nákladů pro projekt kancelářských budov Hagibor 01 a 02.

Kanceláře zažívají po komplikované době s omezujícími nařízeními spojených s koronavirem pomalý trend BACK TO OFFICE. Mnozí zaměstnanci již zjistili, že práce formou home office není až taková výhra a vítají zpět svá pevná pracovní místa nebo alespoň pohodlí servisovaných kanceláří formou coworkingu, kde mají možnost pracovat a sdílet své myšlenky face to face v určité komunitě lidí.

Tak jako se děti vrátily do škol, tak se většina zaměstnanců na větší část pracovního týdne vrací zpět do kanceláří. Jak říká Omar Koleilat, CEO Crestyl: „Naštěstí dnes už nejsou kanceláře jen sterilní a neosobní prostory, kde osm hodin prosedíme u jednoho stolu. Kanceláře mohou být místem pro kooperaci s kolegy, vzájemnou inspiraci, tvorbu i odpočinek. V CRESTYL klademe důraz na příjemné a stimulující prostředí, technologické inovace, dobrou dopravní dostupnost a nízkou energetickou náročnost budov.“

 

V jejich portfoliu se pod pojmem HAGIBOR nyní pomalu začíná do fáze realizace probojovávat projekt kanceláří, který bude mít všechny možné inovativní rysy, jež nyní pronajímatelé od kanceláří očekávají. „Jsou to například kvalitní osvětlení i akustika, plné pokrytí 5G sítí a dostatek nabíjecích stanic pro elektromobily. Samozřejmostí je zdravá cirkulace vzduchu v budovách a udržitelnost. Chystáme se 100 % využívat dešťovou vodu na závlahu, namyšlené cyklostezky usnadní dojíždění na kole. Kanceláře navíc splňují certifikace Platinum LEED“, doplňuje Omar Koleilat.

Za urbanistickou koncepcí a architektonickým návrhem administrativních budov v Hagiboru stojí mezinárodně uznávané architektonické a designové studio Bogle Architects. Jejich práce, které můžete vidět kromě Prahy třeba také v Dubaji nebo v kolumbijské Bogotě, je ve světě známá inovativním řešením staveb i veřejného prostoru.

Kanceláře Hagibor budou reagovat na aktuální situaci i trendy na trhu kancelářských prostor. Naše činnosti na tomto projektu se budou týkat podpory samotné realizace a výstavby této devíti a jedenáctipatrové administrativní budovy. „Těžiště našich činností bude spočívat v oblasti projektového managementu a celkového řízení a koordinace výstavby, technického dozoru investora spolu s BOZP a také v kontrolních procesech v oblasti cost managementu a řízení nákladů“, upřesnil Zbyněk Kovář, prokurista DELTA Group ČR.

DELTA doprovázela projektovou fázi a realizaci mnoha administrativních budov a kanceláří, některé z nich si můžete prohlédnout ZDE. Mezi poměrně aktuální administrativní objekty, které byly úspěšně dokončeny pod naším projektovým řízením je například administrativní budova DOCK IN FOUR.

Zdroj: crestyl.com

 

nejnovější příspěvky

28. března 2024

Výstavba horácké arény míří po šesti měsících již vzhůru

Multifunkční horácká aréna v Jihlavě slaví již půl roku od zahájení demolice a fyzické výstavby. Aktuální dění z procesu výstavby přináší Josef Prokeš, projektový manažer z DELTA Group ČR, která je v tomto projektu v pozici Správce stavby a je zodpovědná za kompletní řízení a koordinaci projektu správným směrem dle požadavků investora....

Mehr

26. března 2024

Christina Lang přebírá pozici tiskové mluvčí skupiny DELTA Group

Christina Lang se narodila v Horním Rakousku, od roku 2022 je zodpovědná za strategickou komunikaci společnosti DELTA a nyní - v návaznosti na svou předchozí funkci - zastupuje společnost DELTA v Rakousku jako tisková mluvčí. ...

Mehr

07. února 2024

DELTA Group je certifikována jako „zaměstnavatel přátelský k rodině“

Doris Gardavsky a Reka Tanczos převzaly jménem celého týmu pečujícího o lidský potenciál a firemní kulturu celé skupiny DELTA ocenění „Zaměstnavatel přátelský rodině 2023/24“ – „Family-friendly employer 2023/24 award“....

Mehr