News

Spustili jsme novou aplikaci „Datenpool App“. Všechna data o projektu kdykoliv a kdekoliv.

Datenpool Software na telefonu

Datenpool nabízí nejen inovativní software, ale také čtyřiceti roky ověřené know-how v oblasti řízení stavebních projektů. Toto know-how prověřila sama DELTA Group na svých nesčetných stavebních projektech, které úspěšně řídí od roku 1977 v Rakousku, Čechách, na Slovensku i Ukrajině. 

Od této chvíle je Datenpool uživatelům k dispozici také jako plně funkční aplikace a lze k nim snadno přistupovat na smartphonu bez ohledu na to, zda jste na staveništi nebo v kanceláři: všechna data o projektu jsou k dispozici. Aplikaci Datenpool lze stáhnout z App Store pro iOS a Android.

Výhody pro vás, uživatele

Největší výhodou nové aplikace je nekomplikovaný a pohodlný přístup k potřebným dokumentům a souvisejícím datům. Rychlost je také jednou z klíčových funkcí aplikace: například pokud uživatelé rychle potřebují konkrétní plán budovy či výkres z projektové dokumentace, lze jej okamžitě vyhledat v této aplikaci a jednoduše zobrazit přímo na mobilním telefonu. Promyšlený design aplikace také umožňuje její intuitivní použití a jednoduchá struktura pomáhá uživatelům se rychle zorientovat. 

Naši odborníci na IT technologie a digitalizaci ze sesterské společnosti DELTA Netconsult neustále pracují na vývoji nové aplikace Datenpool a adaptují její prostředí tak, aby plně reagovala na přání a potřeby svých uživatelů.

Funkce

Tato aplikace umožňuje přístup k vašemu projektu do digitálního softwaru Datenpool, ale i zobrazení informací přímo na smartphonu. Uživatel je tak schopen velmi rychle a snadno najít všechny požadované dokumenty. Aplikace nabízí různé možnosti filtrování pro vyhledávání (složky, tagy, textové vyhledávání atd.). Nová aplikace má také další funkce, jako je schválení pracovního postupu, odesílání a přijímání zpráv, funkce komentářů a mnoho dalšího.

Pokud Vás digitální forma řízení stavebních projektů zaujala, více se dozvíte ZDE.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Datenpool, obraťte se na naše experty: Ing. Adama Chloupka popřípadě Mag. Arnolda Kollera

Ing. Adam Chloupek, project manager DELTA Group

Ing. Adam Chloupek
Projektový manager
telefon: +420 568 800 814
mail: chloupek@delta-cz.com

 

Mag. Arnold Koller
Key Account Manager
telefon: +43 50-756-310
mail: arnold.koller@delta.at

nejnovější příspěvky

27. listopadu 2023

Vltavská filharmonie: Projektové řízení nejvýznamnější kulturní stavby v ČR

O novém hudebním komplexu se intenzivně mluví již více než rok. Po třináctiměsíčním výběrovém řízení podepsala pražská metropole smlouvu s konsorciem firem DELTA-JEG-FEM na proces projektového řízení a celkové koordinace stavebního projektu. Vltavská filharmonie se v Praze Holešovicích začne stavět přibližně za pět let....

Mehr
Delta Pods Architects Management

24. října 2023

Delta Pods Architects – nová architektonická značka v DELTA Group

...

Mehr

12. října 2023

Estav.tv: Stavební trh není jednoduchá disciplína

Díky pozvání do digitální televize estav.tv jsme měli možnost si s Ing. Dagmar Kopačkovou povídat o českém stavebnictví, o aktuálních trendech a inovacích při přípravě a realizaci stavebních projektů. Zároveň je tento rozhovor malým ohlédnutím za třicetiletým působením DELTA Group ČR/ Delta Projektconsult v České republice....

Mehr