News

Charitativní akce DELTA Ukraine – DĚKUJEME!

Jedna myšlenka, jedna společná mise a jeden důležitý večer pro Ukrajinu a celý svět. Charitativní akce DELTA Ukraine se konala ve čtvrtek 9. června v bývalé továrně výroby tabáku Tabakfabrik Linz a spojila dobro se speciálním aktem pomoci: Naši hosté se zúčastnili aukce pro dobrou věc, dostali příležitost udělat dobrý skutek a zažít bezprostředně zblízka dojemné a povzbudivé příběhy lidí z Ukrajiny.

Příběh DELTA Ukrajina

Delta Ukraine byla založena v roce 2007 v rámci mezinárodní skupiny DELTA Group. Unikátní stavební projekty realizoval tento tým po celé Ukrajině. Náš tým se do roku 2021 rozrostl na 70 lidí. Od 24. února 2022 a strašlivé agresivní války se pro celou skupinu DELTA vše změnilo. Kolegové byli vystěhováni ze země, byly organizovány humanitární dodávky pomoci a byly reorganizovány pracovní procesy.

Naši ukrajinští kolegové jsou však více než kdy jindy oddaní a pokračují v práci na projektech na Ukrajině a zároveň pomáhají svým spoluobčanům. Skupina DELTA má letos své 45. výročí, ale velkolepá oslava musela ustoupit něčemu mnohem, mnohem důležitějšímu: fundraisingu ve formě charitativní akce na pokračování našich humanitárních kampaní, které probíhají již od února. V letošním roce proto skupina DELTA uspořádala velmi speciální akci s primárním cílem získat co nejvíce darů na humanitární úsilí na Ukrajině.

Bühne bei

 

Nezapomenutelný a všestranný večer

Spolumajitelé a generální ředitelé Wolfgang Gomernik, Wolfgang Kradischnig a generální ředitelka společnosti DELTA Ukraine Viktoriya Berezhnaya přivítali hosty a vyprávěli jim o naší dlouholeté ukrajinské historii. Ukrajinští ředitelé Dmytro Omelchuk a Sergiy Malyshko byli živě spojeni z Kyjeva, aby popsali tamní situaci a vyjádřili své poděkování hostům.

Přítomni byli zaměstnanci ze všech lokalit, stejně jako klienti a partneři skupiny DELTA, kteří nejen pilně přihazovali, ale také si užili spoustu zábavy s naším dražitelem Chrisem Müllerem, generálním ředitelem CMb.industries a ředitelem Tabakfabrik.

Celkem byly shromážděny dary ve výši neuvěřitelných 22 500 €, které budou použity na zdravotnické vybavení, humanitární pomoc uprchlíkům, rekonstrukci zničených domů a podporu dětí a mladých lidí na Ukrajině.

Delta Ukraine Charity Event

Vrcholem aukce byly podepsané boxerské rukavice Vitalije a Wladimira Kličkových, které koupili bratři Jakob & Ehsan Zadmardovi. „Byla to skvělá charitativní akce, kde jsme pomohli malým pozitivním příspěvkem nákupem rukavic.“

Gewinner der Auktion

Podpora celebrit pro dobrou věc

Radní města Linec, Dietmar Prammer, nás poctil nejen svou přítomností, ale také svými povznášejícími slovy: „V situaci, jako je tato, je akce klíčová, protože nedělat nic by znamenalo schválit tuto nelidskou agresivní válku. To je přesně to, co události jako tato naznačují: je třeba aktivně podnikat kroky.“

Večer dokonale doprovázeli skvělí umělci jako bandura hráč a zpěvák Oleg Makarchuk, freestyle taneční umělec pan GOR, oba z Ukrajiny, a jedinečný umělec a hudebník Thomas Andreas Beck. Ukázková kuchyně s lahodnými regionálními pokrmy od Good Karma byla kulinářským doplňkem úspěšné fundraisingové akce a zábavného networkingového večera.

Musiker aus der Ukraine

nejnovější příspěvky

21. března 2023

Kanceláře a maloobchodní prostory, kde se snoubí noblesa, design, flexibilita a moderní technologie

Citlivá rekonstrukce budovy VIA UNA v těsné blízkosti historické dominanty Prašné brány proběhla pod taktovkou developera S+B Gruppe AG, amerického studia Marani Architects a DELTA Group ČR. Této trojici se podařilo navrátit unikátní historické památce v samotném srdci Prahy opět lesk, kterým se budova pyšnila v dobách své největší slávy. ...

Mehr

04. března 2023

Nové cesty, nové příležitosti: BIM a udržitelné stavebnictví

Do dalšího dílu našeho podcastu BIM JAKO FENOMÉN jsme si pozvali kromě jednatele DELTA Group ČR Erika Štefanoviče také kolegu architekta Karla Bařinku, který je u společnosti DELTA zodpovědný za implementaci tzv. DELTA green line principu do stavebních projektů. Karel Bařinka hned na úvodní otázku moderátora, jak by jednoduše definoval udržitelnou neboli zelenou budovu odpověděl, že se vlastně jedná o objekt, který má optimální užitné vlastnosti a efektivně nakládá s energiemi a materiály. ...

Mehr
Auf dem Foto (v.l. oben nach r. unten): Cornelia Riemer, René Noisternig, Christina Lang, Wolfgang Gomernik (DELTA), Andreas Gobiet (INGOB ZT.Gmbh), Wolfgang Kradischnig, Marija Kotnig (DELTA)

15. února 2023

DELTA Group se propojila se společností INGOB.ZT GmbH

DELTA Group, mezinárodní poskytovatel realitních služeb se zaměřením na architekturu, stavební management a poradenství, posiluje své portfolio služeb. Další úspěšná fúze během několika měsíců....

Mehr