News

Úspěšné výběrové řízení na zhotovitele provozního areálu společnosti Zeppelin SK s.r.o., fáze výstavby zahájena!

I přes pandemickou situaci jsme úspěšně dokončili fázi výběrového řízení na generálního dodavatele nového provozního areálu společnosti Zeppelin SK s.r.o. v Bratislavě v lokalitě Triblavina a nyní v březnu se plynule přesouváme do fáze výstavby.

Společnost Zeppelin SK s.r.o, která je součástí koncernu Zeppelin GmbH a zároveň vedoucí firmou na trhu stavebních, pozemních a lomových strojů známých pod značkou CATERPILLAR se rozhodla na základě úspěšné spolupráce na Ukrajině, oslovit slovenskou sestru skupiny DELTA Group, do role partnera, který ji nyní provází ve fázi managementu výběrového řízení a celkové koordinace a řízení výstavby tohoto nového provozního areálu v Bratislavě.

Nový provozní areál Zeppelin SK s.r.o. bude sloužit jako hlavní zázemí této společnosti na Slovensku a zahrnuje administrativní část včetně kontaktní zákaznické zóny, půjčovny stavebních strojů, sklad náhradních dílů, servisní boxy a další exteriérové ​​technické objekty včetně mycí linky.

DELTA v rámci projektového managementu, řízení nákladů a technického dozorování stavby bude odpovídat při přípravě a realizaci nového provozního areálu Zeppelin SK s.r.o. za oblast dodržování kvality a stanových nákladů, stejně jako i za dodržování BOZP na staveništi.

Erik Štefanovič, jednatel DELTA Group SK tuto spolupráci komentuje slovy: „Naše společnosti při spolupráci spojují dvě velmi silné hodnoty, kterými se ve svém podnikání řídí, a sice vysoká orientace na klienta a také na kvalitu poskytovaných produktů a služeb.

Ing. Peter Bancík, jednatel Zeppelin SK s.r.o. se k naší dosavadní spolupráci vyjádřil takto: „V naší spolupráci bych vyzdvihl zejména preciznost v práci s daty a analytické schopnosti týmu DELTA Group SK, které se výrazně podepsaly na výsledku organizace výběrového řízení. Díky profesionálnímu přístupu společnosti DELTA, detailnímu a analytickému řízení tendru se nám podařilo dosáhnout všechny naše finanční i kvalitativní cíle, které jsme si společně stanovili na začátku „.

„Vážíme si důvěry, kterou do nás Zeppelin SK s.r.o. vkládá a těšíme se na další spolupráci na tomto projektu „: komentoval na závěr Ing. Marián Kupka, prokurista DELTA Group SK, který je zároveň projektovým manažerem tohoto projektu.

Detailnější informace o tomto zajímavém stavebním projektu se dozvíte ZDE.

Vizualizacia budovy pro Zeppelin na Slovenku

nejnovější příspěvky

Budova DOCK IN FOUR v Praze

23. srpna 2021

Kancelářská budova DOCK IN FOUR z ptačí perspektivy

V červnu loňského roku jsme úspěšně dokončili a předali investorovi společnosti CRESTYL tuto budovu. I přes restriktivní opatření se náš projektový management osvědčil. Letos v létě již byly dokončeny i relaxační plochy a odpočinková zóna, která tvoří „vnitřní zelené náměstí“ této administrativní budovy. Pojďte se podívat na celkový pohled na budovu DOCK IN FOUR, kterou jsme zdokumentovali v následujícím videu....

Mehr
Zaměstnanci DELTA Group CZ na staveništi

02. srpna 2021

Rosteme, rozšiřujeme tým a hledáme nové kolegy

S postupným vývojem naší společnosti a nárůstem nových stavebních projektů, postupně roste také náš tým. Chcete novou výzvu a zároveň práci, která Vás bude naplňovat? Hledáme vhodné kandidáty na pozice PROJEKTOVÝ MANAŽER a HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU. Definici našich nových pracovních pozic s uplatněním v Třebíči a Praze najdete v sekci KARIÉRA – VOLNÁ MÍSTA....

Mehr
Nová prodejna ASKO v Havířově

17. června 2021

Další stavební projekt pro ASKO nábytek úspěšně dokončen

Projektový management DELTA opět nezklamal. Dokončili jsme již dvanáctou prodejnu ASKO nábytek, tentokrát v Havířově. ASKO nábytek potažmo ASKO Invest Tschechien s.r.o. je již naším stálým dlouhodobým klientem. Na jeho cestě expanze a rekonstrukce prodejních míst s nábytkem jej doprovázíme již od roku 2002. ...

Mehr