DELTA Lidé

Manuel Neyder

Manuel Neyder, vedoucí projektu a společník firmy DELTA Projektconsult

Manuel Neyder je vedoucí projektu a společník firmy Delta Projektconsult Wels. Hlavním těžištěm jeho práce, kterou vykonává přímo s nadšením, je mezinárodní zpracovávání projektů. 

Nové úkoly na neznámém terénu a různé způsoby práce patří k výzvám, které se svým týmem zvládá ve svojí každodenní práci. Vedle projektů na Ukrajině a v České republice je zodpovědný za četné projekty v Německu. Pro něj je týmová soudržnost, vlastní zodpovědnost a partnerské zpracování projektů srdeční záležitostí, která se opět setkává i v dobré spolupráci s kmenovými zákazníky.

Svou kariéru u firmy DELTA začal v projektovém oddělení v roce 2002 po ukončení vzdělání na HTL (Vyšší technické učiliště) v Linci s těžištěm v oboru pozemních staveb. Potom prošel veškeré úseky od procesu projekce a plánování přes výběrová řízení a místní stavební dozor až k vedení projektů v oblasti obchodu, průmyslu a bytové výstavby. Tím se seznámil se všemi oblastmi, a proto může jako vedoucí projektu optimálně spojovat všechny aspekty stavebního plánování a zpracování.

V soukromí, stejně jako v profesním životě, věnuje svůj volný čas cestování, seznamování se s cizími kulturami a kulinářským požitkům.

M