Volná místa

Jaké by to bylo,

kdybyste byli součástí týmu společnosti DELTA?

Jaké by to bylo, kdyby vaše odhodlání a výkonnost měly oporu v kultuře managementu orientované na hodnoty, ve které si vážíme každého spolupracovníka? V kultuře, která skýtá prostor pro svobodné projektování a pro vaše vlastní nápady? Nyní máte před sebou nabídku zaměstnání, které vám přinese výzvy, odpovědnost, naplňující práci, příležitosti k osobnímu růstu a v neposlední řadě také uznání.

Ztotožňujete se s našimi firemními hodnotami a požadavky na výkon a standard kvality? Kontaktujte nás! Staňte se stavebním expertem a vytvářejte spolu s námi nové trvalé hodnoty!

Pravidelně se s námi můžete setkat na pracovních veletrzích pro mladé profesionály. Například na pracovním veletrhu JobChallenge v Brně nebo TU ve Vídni.

Pravdivé rčení říká, že žádný učený z nebe nespadl. Proto nám neváhejte zaslat svou žádost i v případě, že nesplňujete všechny inzerované požadavky. Vždy rádi přivítáme nové kolegyně a kolegy, kteří se chtějí učit nové věci, jsou zvídaví a mají velkou motivaci.

Aktuální volné pozice

Momentálně neevidujeme žádné volné pozice.

Rádi byste pracovali ve společnosti DELTA, ale nenašli jste vhodnou pozici? Dejte nám o sobě vědět! Kontaktujte nás e-mailem
na hp@delta-cz.com nebo telefonicky na +420 568 800 815.

 

Stáže

Nabízíme také stáže. Takže pokud v rámci svého studia musíte absolvovat praxi anebo jen chcete poznat, jak to funguje ve světě poskytovatelů komplexních služeb, pošlete nám svou žádost. Kdo ví? Možná se z krátké stáže vyklube dlouhodobá kariéra ve společnosti DELTA.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V průběhu studia jsem dostal příležitost nastoupit na praxi do společnosti DELTA. Byl jsem rád, že jsem mohl získat novou a velice cennou zkušenost s řízením projektů v cizí zemi, jako je Rakousko. Jako praktikant jsem měl příležitost zapojit se do několika projektů společnosti DELTA. Během nich jsem viděl, jak lze bohaté zkušenosti s projektovým managementem využít v praxi. Navíc jsem se zdokonalil v německém jazyce, což je jeden ze tří cizích jazyků, které ovládám. A v neposlední řadě jsem ve společnosti DELTA potkal spoustu skvělých lidí. Na tu dobu nikdy nezapomenu a jsem opravdu vděčný za takovou příležitost.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
Během mé stáže v DELTA jsem získal inovativní pohled a na naše odvětví a také znalosti, které jsem od té doby nejednou zúročil – velmi se mi hodily například při diplomové práci. Vždy jsem se mohl spolehnout na profesionální podporu mých aktivit a současně se mi dostávalo ocenění za to, kdykoliv jsem sám přiložil ruku k dílu. Při pohledu do zákulisí společnosti DELTA jsem objevil přátelskou komunitu s rodinnými rysy – a to platí o všech pobočkách. Pouhá stáž se v mém případě proměnila ve slibnou příležitost, jak proniknout do pestrého světa stavebního průmyslu. A nakonec byla impulzem pro odstartování mojí kariéry právě ve společnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Pošlete nám žádost
Napište nám něco o sobě a nezapomeňte na přílohy.

2. krok: Výběr a zpětná vazba
Po obdržení vašich dokumentů je okamžitě zkontrolujeme a poskytneme zpětnou vazbu co nejdříve.

3. krok: Pracovní pohovor
V případě, že vaše žádost splní naše inzerované požadavky, nebo pokud nás vaše žádost přesvědčí, pozveme vás k osobnímu pohovoru v naší kanceláři. Naším cílem je samozřejmě zjistit vaše dovednosti, ale také vám představit společnost DELTA coby zaměstnavatele. Budeme mít tedy příležitost lépe se vzájemně poznat.

4. krok: Rozhodnutí
Protože ve společnosti DELTA vyznáváme zásady udržitelnosti, je pro nás velmi důležité vybrat do našeho týmu ty správné kolegy. V případě, že rozhodování trvá delší dobu, zpravidla se tak děje kvůli velkému počtu žádostí. V každém případě vám však dáme vědět co nejdříve.

DELTA Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pro ČR a SR

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyně Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Týmová asistentka,
zástupkyně Human Potentials, Slovensko

Aktuálně z DELTA

Venkovní pohled Bürkert ve městě Mödling

20. dubna 2021

teambau + lean management = perfektní realizace nového hlavního sídla společnosti Bürkert

Projekt Bürkert je příkladnou kombinací inovativních metod a úspěšného managementu. DELTA Group kromě úlohy generálního projektanta plnila také ve spolupráci s teambau úlohu generálního dodavatele. Odpovědnost za architekturu a kreativní vedení měla společnost Raumreich....

Mehr
Ocenění budovy BOKU

20. dubna 2021

Budova Ilse Wallentin House v rámci Univerzity přírodních zdrojů a biologických věd ve Vídni získala ocenění Green & Blue Building Award

Nízkoenergetická budova postavené společností Bundesimmobiliengesellschaft pochází z dílny projektantů ARGE - DELTA -SWAP Architects. Poslední ocenění Green & Blue Building Award bylo přiřčeno budově Ilse Wallentin House, kterou postavila společnost Bundesimmobiliengesellschaft pro Univerzitu přírodních zdrojů a biologických věd ve Vídni (BOKU). ...

Mehr
Vnútorné rozvody budovy, BIM model stavby

16. dubna 2021

DELTA Group prezentovala pro studenty práci s BIM modelem na setkání BIM4FREE

Zástupci společnosti DELTA na letošní akci BIM4FREE, která je primárně určená studentům vysokých škol, prezentovali svoje praktické zkušenosti s prací na BIM projektech....

Mehr