Volná místa

Jaké by to bylo,

kdybyste byli součástí týmu společnosti DELTA?

Jaké by to bylo, kdyby vaše odhodlání a výkonnost měly oporu v kultuře managementu orientované na hodnoty, ve které si vážíme každého spolupracovníka? V kultuře, která skýtá prostor pro svobodné projektování a pro vaše vlastní nápady? Nyní máte před sebou nabídku zaměstnání, které vám přinese výzvy, odpovědnost, naplňující práci, příležitosti k osobnímu růstu a v neposlední řadě také uznání.

Ztotožňujete se s našimi firemními hodnotami a požadavky na výkon a standard kvality? Kontaktujte nás! Staňte se stavebním expertem a vytvářejte spolu s námi nové trvalé hodnoty!

Pravidelně se s námi můžete setkat na pracovních veletrzích pro mladé profesionály. Například na pracovním veletrhu JobChallenge v Brně nebo TU ve Vídni.

Pravdivé rčení říká, že žádný učený z nebe nespadl. Proto nám neváhejte zaslat svou žádost i v případě, že nesplňujete všechny inzerované požadavky. Vždy rádi přivítáme nové kolegyně a kolegy, kteří se chtějí učit nové věci, jsou zvídaví a mají velkou motivaci.

Aktuální volné pozice

Momentálně neevidujeme žádné volné pozice.

Rádi byste pracovali ve společnosti DELTA, ale nenašli jste vhodnou pozici? Dejte nám o sobě vědět! Kontaktujte nás e-mailem
na hp@delta-cz.com nebo telefonicky na +420 568 800 815.

 

Stáže

Nabízíme také stáže. Takže pokud v rámci svého studia musíte absolvovat praxi anebo jen chcete poznat, jak to funguje ve světě poskytovatelů komplexních služeb, pošlete nám svou žádost. Kdo ví? Možná se z krátké stáže vyklube dlouhodobá kariéra ve společnosti DELTA.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V průběhu studia jsem dostal příležitost nastoupit na praxi do společnosti DELTA. Byl jsem rád, že jsem mohl získat novou a velice cennou zkušenost s řízením projektů v cizí zemi, jako je Rakousko. Jako praktikant jsem měl příležitost zapojit se do několika projektů společnosti DELTA. Během nich jsem viděl, jak lze bohaté zkušenosti s projektovým managementem využít v praxi. Navíc jsem se zdokonalil v německém jazyce, což je jeden ze tří cizích jazyků, které ovládám. A v neposlední řadě jsem ve společnosti DELTA potkal spoustu skvělých lidí. Na tu dobu nikdy nezapomenu a jsem opravdu vděčný za takovou příležitost.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
Během mé stáže v DELTA jsem získal inovativní pohled a na naše odvětví a také znalosti, které jsem od té doby nejednou zúročil – velmi se mi hodily například při diplomové práci. Vždy jsem se mohl spolehnout na profesionální podporu mých aktivit a současně se mi dostávalo ocenění za to, kdykoliv jsem sám přiložil ruku k dílu. Při pohledu do zákulisí společnosti DELTA jsem objevil přátelskou komunitu s rodinnými rysy – a to platí o všech pobočkách. Pouhá stáž se v mém případě proměnila ve slibnou příležitost, jak proniknout do pestrého světa stavebního průmyslu. A nakonec byla impulzem pro odstartování mojí kariéry právě ve společnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Pošlete nám žádost
Napište nám něco o sobě a nezapomeňte na přílohy.

2. krok: Výběr a zpětná vazba
Po obdržení vašich dokumentů je okamžitě zkontrolujeme a poskytneme zpětnou vazbu co nejdříve.

3. krok: Pracovní pohovor
V případě, že vaše žádost splní naše inzerované požadavky, nebo pokud nás vaše žádost přesvědčí, pozveme vás k osobnímu pohovoru v naší kanceláři. Naším cílem je samozřejmě zjistit vaše dovednosti, ale také vám představit společnost DELTA coby zaměstnavatele. Budeme mít tedy příležitost lépe se vzájemně poznat.

4. krok: Rozhodnutí
Protože ve společnosti DELTA vyznáváme zásady udržitelnosti, je pro nás velmi důležité vybrat do našeho týmu ty správné kolegy. V případě, že rozhodování trvá delší dobu, zpravidla se tak děje kvůli velkému počtu žádostí. V každém případě vám však dáme vědět co nejdříve.

DELTA Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pro ČR a SR,
junior projektová manažerka

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyně Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Týmová asistentka,
zástupkyně Human Potentials, Slovensko

Aktuálně z DELTA

19. ledna 2021

Motory ekonomiky a ochránci životního prostředí: Čtyři pilíře udržitelného stavebnictví

Během posledních let se stavebnictví stalo jedním z nejvýkonnějších motorů české ekonomiky a ekonomiky EU obecně. Částečně proto, že na něm závisí řada dalších oborů. I přesto, že se v důsledku současné koronavirové krize otáčky tohoto motoru snížily, stavebnictví si vedlo ve srovnání s jinými sektory výrazně lépe. ...

Mehr

11. prosince 2020

Projektový management DELTA se osvědčil. Aktuálně pracujeme na DOCK IN FIVE!

V červnu letošního roku jsme předali investorovi společnosti Crestyl do užívání administrativní budovu DOCK IN FOUR. Náš projektový tým od února do dubna pracoval paralelně na budovách DOCK IN FOUR a DOCK IN FIVE v Praze. Přestože koronavirus některé procesy zpomalil, aktuálně už DELTA opět řídí a koordinuje výstavbu DOCK INI FIVE. Naše úspěšná spolupráce na další z unikátních kancelářských budov čile pokračuje....

Mehr

25. listopadu 2020

Svěží vánek do konceptu kanceláří

Projekt LIFT99 přivál svěží vánek do konceptu kanceláří a zcela nové neotřelé pojetí coworkingu. Jejím ambasadorem je naše sesterská společnost DELTA Ukrajina, jež stála u zrození konceptu kanceláří, který pochází z Estonska a otevřel své brány už i v Kyjevě. Architektonický koncept sází na jednoduchost, stručnost, výstižnost, kterou osvěžují pouze hádanky na stěnách. ...

Mehr