DELTA Lidé

Matthias Knauer

Matthias Knauer, společník firmy DELTA Baumanagement

Matthias Knauer je společník firmy Delta Baumanagement GmbH a pracuje v oddělení řízení projektů a doprovodné kontrole ve Vídni. 

Jako vedoucí projektu a týmu pracuje převážně u velkých projektů pro zdravotnictví (mj. zemský pečovatelský dům a zemská klinika Baden) a univerzitních a vzdělávacích zařízení (soukromá univerzita Karla Landsteinera Krems, odborná vysoká škola Wiener Neustadt City Campus, univerzitní a výzkumné centrum Tulln, NMS Enkplatz, NMS Grundäckergasse).

Těžiště jeho pracovních činností leží v projektovém managementu, v organizaci, řízení termínů, projektové struktuře a zpracování projektu s orientací na cíl. Aktuálně se zaměřuje především na historické budovy. Nyní se stará o projekty Campus Akademie ÖAW, Josephinum a MedUni Campus Mariannengasse ve Vídni. Po svém studiu na odborné vysoké škole Kufstein v oblasti ekonomiky nemovitostí a facility managementu pracoval Matthias z Tyrolska dva roky ve vývoji projektů a poté přešel v polovině roku 2007 ke skupině DELTA. Ve svém volnu se Matthias rád zabývá hudbou a pravidelně sbírá síly v Alpách nebo při muškaření.

M